Stats4U - Liczniki, statystyki na żywo i nie tylko!

Ogłoszenia duszpasterskie - Parafia Godziszka

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej
w Godziszce
Parafia M.B. Szkaplerznej
w Godziszce
w Godziszce
Parafia M.B. Szkaplerznej
Przejdź do treści

Menu główne:

Ogłoszenia duszpasterskie


Ważne!

Zgodnie z rozporządzeniem Unii Europejskiej dot. ochrony danych osbowych (RODO) na parafialnych stronach internetowych nie można zamieszczać zapowiedzi przedślubnych - czyli imion, nazwisk oraz miejscowości zamieszkania narzeczonych.
W związku z powyższym, na naszej stronie internetowej nie będą zamieszczane zapowiedzi przedślubne.Niedziela, 20.01.2019


Liturgia Czytań dzisiejszej niedzieli zachęca nas do wdzięczności za charyzmaty, dary Ducha Świętego, które zostały nam dane do budowania Kościoła, by mógł realizować swoją zbawczą misję.
Zaś Ewangelia ukazuje nam Maryję, oblubienicę Kościoła jako tę, która pokazuje Jezusowi potrzeby ludzi i Kościoła. Maryja zna nasze troski, radości i kłopoty, które przedstawia Jezusowi, byśmy z Jego błogosławieństwem po czułym okiem Matki Najświętszej je rozwiązywali.
 • Dziś ofiary przeznaczone są na cele charytatywne Kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 • Liturgia Tygodnia:
  - poniedziałek, 21.01- Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  - czwartek, 24.01 – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, kapłana i dra    Kościoła
  - piątek, 25.01 – Święto nawrócenia św. Pawła
  - sobota, 26.01 – Wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
 • W piątek Msza św. szkolna dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej i 3 klas Gimnazjum. Uczniowie przygotowują Liturgię Mszalną. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami i dziećmi klas 3 Szkoły Podstawowej przygotowującymi się do przyjęcia I Komunii Świętej.
 • W sobotę obchodzimy w Kościele Polskim Dzień Islamu. Módlmy się o zaprzestanie prześladowań chrześcijan, aktów terroryzmu. Módlmy się o pokój dla muzułmanów cierpiących z powodu wojen.
 • Ze względu na wydatki związane ze Świętami Bożego Narodzenia, zakupem świec CARITAS i opłatków oraz ofiarami na cele misyjne i kolędę, ofiary na potrzeby parafii i remonty będą zbierane przez Duszpasterską Radę Parafialną w lutym.
  Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego