Stats4U - Liczniki, statystyki na żywo i nie tylko!

Ogłoszenia duszpasterskie - Parafia Godziszka

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej
w Godziszce
Parafia M.B. Szkaplerznej
w Godziszce
w Godziszce
Parafia M.B. Szkaplerznej
Przejdź do treści

Menu główne:

Ogłoszenia duszpasterskie


Ważne!

Zgodnie z rozporządzeniem Unii Europejskiej dot. ochrony danych osbowych (RODO) na parafialnych stronach internetowych nie można zamieszczać zapowiedzi przedślubnych - czyli imion, nazwisk oraz miejscowości zamieszkania narzeczonych.
W związku z powyższym, na naszej stronie internetowej nie będą zamieszczane zapowiedzi przedślubne.Niedziela, 18.11.2018


Dzisiejsza niedziela zwykła jest przedostatnią niedzielą zwykłą roku liturgicznego. Słowo Boże wzywa na do tego, byśmy byli przygotowani na spotkanie z Panem, bo nie znamy dnia ani godziny, kiedy będziemy musieli zdać rachunek ze swego życia na ziemi, gdyż od tego zależeć będzie nasza wieczność.
 • Bóg zapłać za złożone ofiary na pokrycie kosztów malowania kościoła i odnowienie polichromii, czyli malowideł świątyni. Z tego również będziemy rozliczeni – czy pomogliśmy upiększać naszą świątynię na chwałę Bogu i pożytek przyszłych pokoleń, czy też nie. A jeśli nie, to dlaczego? To też decyduje o naszej wieczności. Bóg zapłać za każdy złożony dar.
 • Dziś modlimy się za ks. bpa Ordynariusza Romana Pindla z ok. imienin i urodzin, by Pan Jezus błogosławił w posługiwaniu dla dobra naszej Diecezji.
 • Liturgia Tygodnia:
  - wtorek, 20.11 – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana
  - środa, 21.11 – Ofiarowanie NMP. W tym dniu modlimy się w int. Ks bpa seniora
  Janusza Zimniaka z ok. imienin
  - czwartek, 22.11 – Wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyków kościelnych i organistów
  oraz chórzystów
  - sobota, 24.11 – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Duc Laca i Towarzyszy.
 • W środę od godz. 16:30 okazja do spowiedzi przed uroczystością udzielania Sakramentu Bierzmowania i wizytacją kanoniczną dla kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, świadków i rodziców.
 • Także w środę po wieczornej Mszy św. w kościele będzie spotkanie z członkami Żywego Różańca, czcicielami M.B. Fatimskiej, Niepokalanego Serca NMP, Najśw. Serca Pana Jezusa i Miłosierdzia Bożego, a także z członkami Oazy Rodzin Kościoła Domowego i Domu Modlitwy Galilea.
 • W czwartek o godz. 18:00 próba generalna dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 • W najbliższy piątek, 23 listopada i niedzielę 25 listopada, przeżywać będziemy podwójną uroczystość. Ks. bp Piotr Greger, biskup pomocniczy, jako następca apostołów przybędzie do naszej parafii, aby udzielić Sakramentu Bierzmowania uczniom 3 klas Gimnazjum i 1 klas szkół ponadgimnazjalnych, a także dokonać wizytacji kanonicznej i zapoznać się z życiem duszpasterskim parafii. Niech przybycie księdza biskupa będzie dla nas wielką łaską i błogosławieństwem. Proszę o liczny udział w piątek o godz. 17:00 i w niedzielę na każdej Mszy św.
 • W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy stary rok liturgiczny.
  Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego