Stats4U - Liczniki, statystyki na żywo i nie tylko!

Ogłoszenia duszpasterskie - Parafia Godziszka

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej
w Godziszce
Parafia M.B. Szkaplerznej
w Godziszce
w Godziszce
Parafia M.B. Szkaplerznej
Przejdź do treści

Menu główne:

Ogłoszenia duszpasterskie


Ważne!

Zgodnie z rozporządzeniem Unii Europejskiej dot. ochrony danych osbowych (RODO) na parafialnych stronach internetowych nie można zamieszczać zapowiedzi przedślubnych - czyli imion, nazwisk oraz miejscowości zamieszkania narzeczonych.
W związku z powyższym, na naszej stronie internetowej nie będą zamieszczane zapowiedzi przedślubne.   
Niedziela, 21.07.2019


Słowo Boże dzisiejszej niedzieli na przykładzie Marii Magdaleny i Marty przypomina nam, abyśmy w pogoni za pracą, pieniądzem, karierą nie ustawiali na drugi plan Boga, który powinien być na pierwszym miejscu w naszym życiu. Dlatego spotykając się z Jezusem w czasie Mszy św., słuchając Słowa Bożego i przystępując do Stołu Pańskiego, mamy okazję znów odnaleźć siebie, odkryć sens życia i zmienić swe życie na lepsze. Obyśmy w tym okresie wakacyjnym częściej przychodzili na nabożeństwa, nie zapominali o codziennej modlitwie i przynajmniej kilka zdań przeczytali z Pisma Świętego.
 • Dziś po każdej Mszy św. będzie święcenie pojazdów mechanicznych, samochodów, motocykli itp. po to, aby św. Krzysztof, patron kierowców opiekował się nami, byśmy zdrowi i cali wracali poruszając się po drogach. Św. Krzysztof przypomina nam o obowiązku przestrzegania znaków drogowych i o prowadzeniu pojazdów nie będąc pod wpływem alkoholu. Ofiary złożone przy tej okazji jak co roku przeznaczone są na pomoc dla misji i misjonarzy – na zakup środków lokomocji dla nich.
 • Liturgia Tygodnia:
  - poniedziałek, 22.07 – Święto św. Marii Magdaleny
  - wtorek, 23.07 – Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
  - środa, 24.07 – Wspomnienie św. Kingi, dziewicy
  - czwartek, 25.07 – Święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa, patrona kierowców
  - piątek, 26.07 – Wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.
 • Bóg zapłać za ofiary złożone na Diecezjalny Dom Duszpasterski w Andrychowie.
 • W przyszłą niedzielę ofiary zbierane będą na potrzeby parafii, a u członków Duszpasterskiej Rady Parafialnej na remonty i pokrycie kosztów remontu organ, uszkodzonych piszczałek oraz strojenie.
  Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego