Ogłoszenia duszpasterskie - Parafia Godziszka

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej
w Godziszce
Parafia M.B. Szkaplerznej
w Godziszce
w Godziszce
Parafia M.B. Szkaplerznej
Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie

       
NIEDZIELA - 14.07.2024


UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ

   1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość odpustową ku czci naszej Patronki Matki Bożej Szkaplerznej. Największą łaską uroczystości jest możliwość zyskania odpustu przez nawiedzenie naszego kościoła oraz spełnienie zwykłych warunków. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżywanie dzisiejszej uroczystości. Przypominam, że po Mszach św. można przyjąć szkaplerz, można też to uczynić we wtorek, w czasie uroczystości wewnętrznej. Parafianom i przybyłym Gościom życzę obitych łask przez wstawiennictwo Matki Bożej Szkaplerznej.

   2. W poniedziałek, 15 lipca – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

   3. We wtorek, 16 lipca – uroczystość wewnętrzna naszej parafii ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Msze św. o godz. 8.00, 16.00 i 18.00. W tym dniu przypada w naszej parafii diecezjalny dzień Wieczystej Adoracji. Rozpoczęcie adoracji po Mszy św. porannej - zakończenie przed Mszą św. wieczorną o 18.00. Bardzo proszę o wpisywanie się na poszczególne godziny adoracji, by była pewność, że w każdej godzinie ktoś czuwa. \

   4. W piątek, 19 lipca – oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca. O godz. 17.30 nabożeństwo z wypominkami, a po nim Msza św. za Czcicieli Bożego Miłosierdzia i zmarłych wypominanych.

   5. W przyszła niedzielę, 21 lipca – przedstawiciele Rady Parafialnej będą przyjmować ofiary na prowadzone remonty w budynkach parafialnych.

6. Bóg zapłać – za posprzątanie naszego kościoła oraz złożone ofiary.
Wróć do spisu treści