Stats4U - Liczniki, statystyki na żywo i nie tylko!

Ogłoszenia duszpasterskie - Parafia Godziszka

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej
w Godziszce
Parafia M.B. Szkaplerznej
w Godziszce
w Godziszce
Parafia M.B. Szkaplerznej
Przejdź do treści

Menu główne:

Ogłoszenia duszpasterskieNiedziela 18.09.2022

W 25. niedzielę zwykłą jesteśmy zaproszeni przez Boga, aby przejść po ścieżkach ewangelicznej przypowieści o rządcy. Ona ukazuje zgubną drogę człowieka, dla którego mamona staje się bóstwem. Nie dajmy się zwieść owej pokusie, ale otwórzmy przed Bogiem nasze serca, aby przyjąć Jego uzdrawiającą łaskę.

Dziś – z racji Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu, ofiarami zbieranymi przed kościołem wspieramy Radio diecezjalne Anioł Beskidów. Również dzisiaj Rada Parafialna przyjmuje ofiary na planowaną renowację instalacji grzewczej w salkach i na plebanii. W zeszłym miesiącu zebrano: 4520 zł. Bóg zapłać! Budowę chodnika została już spłacona, ponieważ brakującą kwotę dołożyliśmy z opłat składanych za miejsce na cmentarzu. Całkowity koszt inwestycji (cmentarz i kapliczka) z materiałem, dowozami, betonem, kostką brukową i wykonanymi pracami wyniósł: 45205 zł.

W poniedziałek – po Mszy św. wieczornej (ok. 18.30) zapraszam na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z klasy III.

We wtorek, 20 września – wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.

W środę, 21 września – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

W piątek, 23 września -  wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

W sobotę, 24 września- święto Rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Bielsku – Białej.

Warsztaty Gospel – organizatorzy zapraszają do udziału w XI Warsztatach Gospel i Koncertach Finałowych w Soli i Chorzowie, które odbędą się w dniach 23-25.09.2022. Szczegóły na plakacie w gablotce.

Katechezy w Bazylice Hałcnowskiej - po wakacyjnej przerwie zostają wznowione katechezy na temat Bożych przykazań. Tym razem: „Nie cudzołóż! ” - to temat katechezy, którą wygłosi dominikanin o. Jarosław Kupczak we wtorek 20 września w Hałcnowskiej Bazylice. Katecheza rozpocznie się o godz. 19.00. Katecheza poprzedzona będzie Mszą św. o godzinie 18:15.

Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary zarówno w kościele jak i na nasze konto parafialne oraz za posprzątanie naszego kościoła.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego