Stats4U - Liczniki, statystyki na żywo i nie tylko!

Ogłoszenia duszpasterskie - Parafia Godziszka

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej
w Godziszce
Parafia M.B. Szkaplerznej
w Godziszce
w Godziszce
Parafia M.B. Szkaplerznej
Przejdź do treści

Menu główne:

Ogłoszenia duszpasterskie


Ważne!

Zgodnie z rozporządzeniem Unii Europejskiej dot. ochrony danych osbowych (RODO) na parafialnych stronach internetowych nie można zamieszczać zapowiedzi przedślubnych - czyli imion, nazwisk oraz miejscowości zamieszkania narzeczonych.
W związku z powyższym, na naszej stronie internetowej nie będą zamieszczane zapowiedzi przedślubne.


   

Niedziela, 24.03.2019

   1. Słowo Boże dzisiejszej niedzieli wzywa nas do nawrócenia i do przemiany życia na lepsze.
W I czytaniu Bóg żąda od nas - tak jak od Mojżesza – szacunku do miejsca świętego i Jego imienia. Zaś św. Paweł poucza nas, byśmy jako ludzie wierzący i członkowie wspólnoty która zwie się Kościołem słuchali Kościoła i kapłanów wspierając ich swoją modlitwą i zaangażowaniem w życiu duszpasterskim. Jezus w Ewangelii ukazuje nam wielkość Boga, który czeka cierpliwie na nasze, grzeszników, nawrócenie.

   2. Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby parafii i remonty obiektów parafialnych.

   3. Dziś o godz. 17:30 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Do udziału w tym nabożeństwie serdecznie wszystkich zapraszam.

   4. Po Mszy św. o godz. 11:00 zapraszam uczniów Szkoły Podstawowej do udziału w Drodze Krzyżowej.

   5. Dorosłych, gimnazjalistów i młodzież z liceum, technikum i szkół zawodowych zapraszam do udziału w Drodze Krzyżowej w piątek o godz. 17:30.

   6. Jutro, w poniedziałek, przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to zarazem Dzień Świętości Życia. Dlatego w przyszłą niedzielę przed kościołem będzie zbierana dobrowolna ofiara na Diecezjalny Dom Matki i Dziecka.

   7. Także jutro przypada 27 rocznica powołania do istnienia naszej Diecezji. Dlatego módlmy się w intencji naszej Diecezji, biskupów, kapłanów, siostry zakonne i świeckich wiernych, czyli za nasz partykularny Kościół.

   8. W imieniu ks. rekolekcjonisty Damiana Gajdzika i własnym wdzięcznym sercem dziękuję parafianom od najmłodszych po najstarszych za liczny i piękny udział w tychże rekolekcjach. Zaś na ręce pani Dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola składam podziękę za ogromną pomoc ze strony nauczycieli. Bóg zapłać.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego